TELEWIZJA

TELEWIZJA CYFROWA - NOWA JAKOŚĆ DOMOWEGO CENTRUM ROZRYWKI

Nikt z nas nie wyobraża sobie dziś życia bez dostępu do telewizji (programów telewizyjnych, wiadomości, dobrego kina). Nikogo też nie cieszy zacinający się obraz w trakcie oglądania np. filmów w jakości HD czy koncertu. Firma DioCom sp. z o.o. oferuje bogatą gamę rozwiązań dotyczących takich zagadnień jak: telewizja cyfrowa, instalacje antenowe, anteny satelitarne i wiele innych. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie specjalną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb – skontaktuj się z nami 33 498 97 17.

Aby zapewnić bezawaryjną pracę instalacji należy zadbać o prawidłowo wykonany montaż instalacji antenowej i odpowiednio wybrane komponenty. Współczesna instalacja antenowa umożliwia podłączenie sygnału telewizji naziemnej, satelitarnej a także sygnału z instalacji monitoringu czy internetu.

MONTAŻ INSTALACJI ANTENOWEJ - ELEMENTY

Nowoczesne i niezawodne instalacje antenowe to przede wszystkim wysokiej jakości anteny UHF a od niedawna również VHF , anten UKF-FM. Jeśli chodzi o odbiór sygnału satelitarnego to po latach promowania anten 60-75 cm najbardziej zadowalające efekty uzyskuje się na antenach o średnicy 90 cm.

Przewody do budowy szkieletu okablowania to kable 75 Ohm zapewniające niskie tłumienie sygnału do częstotliwości 2400 Mhz , wysokie ekranowanie i odporność na zakłócenia generowane przez LTE. Gdy mamy już wszystkie wymienione elementy potrzebujemy jeszcze to wszystko zamontować i zestroić. Obecnie bez profesjonalnego miernika jest to niemożliwe. Dlatego praktycznie jest zlecić to technikowi, który posiadając miernik do ustawiania anten wykona to w sposób profesjonalny gwarantując nam uzyskanie najwyższych parametrów.

Poniżej prezentujemy wybrane elementy podstawowej poprawnie wykonanej instalacji antenowej.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą sklepu.

Uchwyt masztu antenowego

Maszt antenowy

Antena DVB-T VHF/UHF

Antena satelitarna

Konwerter satelitarny

Przewód antenowy

Gniazda antenowe, kable abonenckie

Multiswitch

Wzmacniacz antenowy

Bardzo dobre efekty można uzyskać stosując kompleksowe rozwiązania takich producentów jak : Televes, Axing, Telkom. Pozwalają nie tylko cieszyć się dobrą jakością programów telewizyjnych ale także integrować domową telewizję z systemem kamer (monitoringu).

INSTALACJA ANTENOWA - SCHEMAT CENTRALI

Dlaczego warto współpracować z DioCom Sp. z o.o.? Od 30 lat jesteśmy liderem branży telewizyjnej i telekomunikacyjnej na Podbeskidziu. Realizujemy zarówno zlecenia dla osób prywatnych jak i dużych inwestycji takich jak szpitale, hotele, czy siedziby dużych firm. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu, a nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobywaną na szkoleniach.

Dowiedz się więcej o nas i zobacz nasze certyfikaty i referencje.

INSTALACJA ANTENOWA – CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ

33 498 97 00