INTELIGENTNE DOMY

INTELIGENTNE DOMY - FIBARO

System FIBARO to nowoczesny, kompleksowy i wielofunkcyjny sposób zarządzania Twoim domem, biurem czy warsztatem, dostosowany do funkcji pomieszczeń oraz potrzeb użytkowników. Łączy w sobie wszystkie niezbędne elementy takie jak:

  • bezpieczeństwo dostępu,
  • prostą instalację i konfigurację,
  • zdalny dostęp,
  • oszczędność energii.

System FIBARO pracuje w oparciu o technologię Z-Wave bazującej na bezprzewodowej komunikacji wykorzystywanej do systemów inteligentnych domów. To oznacza, że nie musisz robić kosztownego remontu domu, ani skomplikowanego okablowania pod system przewodowy.

Zapoznaj się z wszystkimi elementami, które możesz mieć w swoim domu, montując system  FIBARO

PEŁNA OFERTA >> TUTAJ

Cały system zbudowany jest głównie na bezprzewodowych modułach, które montowane w tradycyjnych puszkach elektrycznych pod wyłącznikami komunikują się z centralka HOME 2. W ten sposób system tworzy własną strukturę komunikacji, realizując nawet najbardziej wymyślne scenariusze.

Inteligentne rozwiązania automatyki

Jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w domu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Większość systemów domowych takich jak alarm czy monitoring może być zintegrowana z systemem FIBARO. Wykrycie dymu czy wilgoci powoduje nie tylko natychmiastowe powiadomienie wskazanych osób czy służb, ale także wyłączenie prądu w zagrożonej strefie.

Inteligentne rozwiązania do domu
Inteligenty dom zdalne sterowanie

Jeśli wychodząc do pracy, zapomniałeś zamknąć drzwi, nie wiesz czy wyłączyłeś światło lub opuściłeś rolety – nic prostszego. Uruchom aplikację FIBARO na swoim smartfonie i wykonaj wszystko to, o czym jeszcze przed chwilą nie pamiętałeś.

Jeśli Twoje dziecko lubi zasypiać przy świetle, jeśli wstaje w nocy i chcesz o tym wiedzieć, a rano lubi się budzić przy ulubionej muzyce to system FIBARO zatroszczy się o to wszystko.

System FIBARO

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O FIBARO? ZADZWOŃ 33 498 97 17