CENTRALE TELEFONICZNE

CENTRALE TELEFONICZNE - NASZA OFERTA

Współczesne centrale telefoniczne – podstawowe funkcje:

  • zapowiedź,
  • rejestracja rozmów,
  • taryfikacja,
  • videorozmowy,
  • telekonferencja,
  • przekierowanie połączeń,
  • systemy przywoławcze,
  • bramofon,
  • domofon

i wiele innych.

Centrale telefoniczne

Współczesne centrale telefoniczne to najprostsze systemy analogowe od kilku numerów wewnętrznych do systemów cyfrowych opartych o łącza światłowodowe z możliwością rozbudowy do kilkuset numerów wewnętrznych oraz zintegrowania z systemami alarmowymi, automatyki czy czujnikami.

Poznaj ofertę >> SLICAN

Centrale telefoniczne Ericsson

ERICSSON-LG

Ericsson-LG jest światowym producentem innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla Operatorów Telekomunikacyjnych oraz dla biznesu. Ericsson-LG jest globalnym liderem z ponad 40 letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych. Dzięki innowacyjnej marce iPECS Klienci Ericsson-LG na całym świecie mają dostęp do nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych opartych na technologii IP oraz TDM z możliwością wykorzystania zasobów mobilnych oraz dostępu do szeregu aplikacji usprawniających komunikację..

PLATAN

Platan należy do czołowych producentów abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych. Kompleksowa oferta firmy pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców  – począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa , urzędy i instytucje publiczne. Rozwiązania stosowane przez firmę Platan należą do najbardziej innowacyjnych w Polsce. Systemy Platan to w całości polska myśl techniczna. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo  atrakcyjna cena !

Centrala telefoniczna Slican

SLICAN

SLICAN jest producentem nowoczesnych platform IT, wspierających zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu. Wprowadził do sprzedaży kilkanaście nowoczesnych modeli central oraz telefonów systemowych. Od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku PBX w Polsce. Oferuje rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi systemu SLICAN najwyższej jakości produkt.

Dowiedz się więcej >> SLICAN

PANASONIC

Oferujemy szeroki wybór centrali telefonicznych marki Panasonic. Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą dopasować odpowiednią centralę do Twoich potrzeb. Poznaj firmę DioCom Sp. z o.o. – o nas.

Centrale telefoniczne Panasonic

Dlaczego warto współpracować z DioCom Sp. z o.o.? Od 30 lat jesteśmy liderem branży telewizyjnej i telekomunikacyjnej na Podbeskidziu. Realizujemy zarówno zlecenia dla osób prywatnych jak i dużych inwestycji takich jak szpitale, hotele, czy siedziby dużych firm. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu, a nasi montażyści posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę zdobywaną na szkoleniach. 

Dowiedz się więcej o nas i zobacz nasze certyfikaty i referencje.

Centrale Telefoniczne – przygotujemy dla Ciebie ofertę! Zadzwoń 33 498 97 00