CENTRALE TELEFONICZNE

CENTRALE TELEFONICZNE - NASZA OFERTA

Współczesne centrale telefoniczne – podstawowe funkcje:

  • zapowiedź,
  • rejestracja rozmów,
  • taryfikacja,
  • videorozmowy,
  • telekonferencja,
  • przekierowanie połączeń,
  • systemy przywoławcze,
  • bramofon,
  • domofon

i wiele innych.

Centrale telefoniczne

Współczesne centrale telefoniczne to najprostsze systemy analogowe od kilku numerów wewnętrznych do systemów cyfrowych opartych o łącza światłowodowe z możliwością rozbudowy do kilkuset numerów wewnętrznych oraz zintegrowania z systemami alarmowymi, automatyki czy czujnikami.

Poznaj ofertę >> SLICAN

ERICSSON-LG

Ericsson-LG jest światowym producentem innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla Operatorów Telekomunikacyjnych oraz dla biznesu. Ericsson-LG jest globalnym liderem z ponad 40 letnim doświadczeniem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży rozwiązań telekomunikacyjnych. Dzięki innowacyjnej marce iPECS Klienci Ericsson-LG na całym świecie mają dostęp do nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych opartych na technologii IP oraz TDM z możliwością wykorzystania zasobów mobilnych oraz dostępu do szeregu aplikacji usprawniających komunikację..

PLATAN

Platan należy do czołowych producentów abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych. Kompleksowa oferta firmy pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców  – począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa , urzędy i instytucje publiczne. Rozwiązania stosowane przez firmę Platan należą do najbardziej innowacyjnych w Polsce. Systemy Platan to w całości polska myśl techniczna. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo  atrakcyjna cena !

Centrala telefoniczna do biura

SLICAN

SLICAN jest producentem nowoczesnych platform IT, wspierających zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu. Wprowadził do sprzedaży kilkanaście nowoczesnych modeli central oraz telefonów systemowych. Od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku PBX w Polsce. Oferuje rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi systemu SLICAN najwyższej jakości produkt.

Dowiedz się więcej >> SLICAN

PANASONIC

Oferujemy szeroki wybór centrali telefonicznych marki Panasonic. Skontaktuj się z nami – nasi specjaliści pomogą dopasować odpowiednią centralę do Twoich potrzeb.

Centrala telefoniczna do hotelu

SCHEMAT DZIAŁANIA CENTRALI TELEFONICZNYCH

Centrale telefoniczne jak to działa

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ NA TEMAT CENTRALI? ZADZWOŃ 33 498 97 17