MONTAŻ MONITORINGU

MONTAŻ MONITORINGU TO PODSTAWA BEZPIECZEŃSTWA

Montaż monitoringu służy zapewnieniu bezpieczeństwa. Warto więc dowiedzieć się jakie korzyści daje nam instalacja kamer na domu lub firmie. Współczesny monitoring można wykonać zarówno w wersji przewodowej np. na nowych obiektach, jak i w wersji bezprzewodowej bez ingerencji w ściany na obiektach zamieszkałych czy użytkowanych. Duże możliwości dają systemy kamer Megapixelowych Dzięki temu mamy możliwość zapewnienia ciągłego bezpieczeństwa zarówno w domach, jak i w miejscach pracy.

Monitoring w domu lub w firmie jest wykorzystywany nie tylko do pozyskiwania dowodów w razie popełnienia przestępstwa, ale również pełni funkcje prewencyjne i odstraszające, aby w ogóle takie sytuacje nie miały miejsca. Zwiększa to poczucie bezpieczeństwa na posesji, jak również w jej otoczeniu. Ponadto monitoring często jest wykorzystywany w firmach, nie tylko do zabezpieczenia mienia, ale również do podniesienia wydajności pracy pracowników.

Działanie prewencyjne i odstraszające

Zwiększenie bezpieczeństwa wewnątrz i w otoczeniu obiektu

Rejestracja i archiwizacja 24 godziny na dobę

Zwiększenie wydajności pracy

INSTALACJA KAMER W DOMU I FIRMIE - RODZAJE

Na rynku mamy do dyspozycji pełen wachlarz kamer o różnym poziomie zaawansowania technologicznego. Warto zlecić montaż kamer w domu firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w instalacji monitoringu, dzięki czemu będziemy mieć gwarancję dobrze poprowadzonej instalacji. Nasza firma przygotowuje oferty, korzystając tylko z kamer najwyżej jakości.

Kamera IP 4MPix monitoring

Kamery Megapixelowe to profesjonalne urządzenia o bardzo wysokiej rozdzielczości dochodzącej do 4MPx (2688 x 1520), taka rozdzielczość zapewnia bardzo wysoką jakość szczegółów. doskonałą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu czy szybko poruszających się obiektach.

Bardzo dużą popularnością cieszą się kamery AHD (Analog High Definition ) oferujące przesył i zapis obrazu w jakości HD 720P lub wyższej  FullHD 1080P w analogowej strukturze okablowania czyli wykorzystującej kable koncentryczne. System umożliwia także stosowanie alternatywnie przewodów UTP. Szczególnie przydaje się taki system w sytuacji modernizacji modernizacji – przechodzeniu z systemu analogowego do cyfrowego.

Zakładanie Kamery AHD monitoring

MONTAŻ KAMER - MOŻLIWOŚCI

Nowoczesne kamery są wyposażone w wiele ciekawych funkcji, za pomocą których możliwości prowadzenia obserwacji i zapewnienia bezpieczeństwa są ogromne. Podstawą jest możliwość zdalnego podglądu na telefonie, czy otrzymywanie powiadomień o naruszeniu stref. Możliwość obserwowania miejsca z dowolnej perspektywy, czy wykonywania zbliżeń znacznie ułatwia identyfikację zagrożeń.

Możliwość obserwacji zdalnej

Sygnalizacja o naruszeniu stref wysyłana na telefon

Zapis po wykryciu ruchu w strefie zakazanej

Możliwość obserwacji 360° i wykonywania zbliżeń

INSTALACJA MONITORINGU - ZAUFAJ DIOCOM SP. Z O.O.

office-1209640_1280

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie instalacji monitoringu. Od przygotowania oferty, przez profesjonalny montaż, aż po serwis i opiekę posprzedażową.

Instalacja monitoringu na domu

BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Określasz swoje potrzeby i wymagania. Nasz zespół przyjeżdża na miejsce montażu i określa możliwości techniczne. Następnie przygotowujemy ofertę.

14149278_photo

MONTAŻ MONITORINGU

Nasi specjaliści na codzień przeprowadzają montaże alarmów i monitoringu zarówno na domach prywatnych jak i na inwestycjach firmowych takich jak szpitale, hale magazynowe, hotele i wiele innych.

Kompleksowa obsługa DioCom

PRZECZYTAJ NASZE REFERENCJE

Jesteśmy firmą, która od 30 lat świadczy usługi na rynku monitoringu i alarmów, telewizji i telekomunikacji oraz fotowoltaiki i pomp ciepła. Poznaj nas.