NASZA OFERTA CENTRAL TELEFONICZNYCH

Podstawowe funkcje współczesnych central to:

  • zapowiedź,
  • rejestracja rozmów,
  • taryfikacja,
  • videorozmowy,
  • telekonferencja,
  • przekierowanie połączeń,
  • systemy przywoławcze,
  • bramofon,
  • domofon

i wiele innych.

Współczesne centrale to najprostsze systemy analogowe od kilku numerów wewnętrznych do systemów cyfrowych opartych o łącza światłowodowe z możliwością rozbudowy do kilkuset numerów wewnętrznych oraz zintegrowania z systemami alarmowymi, automatyki czy czujnikami.

ERICSSON-LG

To światowy producent innowacyjnych rozwiązań telekomunikacyjnych zarówno dla Operatorów jak i biznesu. Łączenie telefonii IP z telefonią tradycyjną składa się na wszechstronną funkcjonalność oraz daje elastyczne możliwości adaptacji tradycyjnych rozwiązań z nowoczesnością.  DioCom Telekomunikacja od lat sprzedaje, montuje i wdraża rozwiązania opracowane przez ERICSSON-LG zarówno w średnich jaki dużych firmach czy urzędach.

PLATAN

Platan należy do czołowych producentów abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych. Kompleksowa oferta firmy pomaga zaspokoić najwyższe wymagania szerokiej grupy odbiorców  – począwszy od małych i średnich firm, po duże przedsiębiorstwa , urzędy i instytucje publiczne. Rozwiązania stosowane przez firmę Platan należą do najbardziej innowacyjnych w Polsce. Systemy Platan to w całości polska myśl techniczna. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo  atrakcyjna cena !

SLICAN

SLICAN jest producentem nowoczesnych platform IT, wspierających zarówno pracę administratora sieci jak i użytkownika telefonu. Wprowadził do sprzedaży kilkanaście nowoczesnych modeli central oraz telefonów systemowych. Od wielu lat jest niekwestionowanym liderem rynku PBX w Polsce. Oferuje rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi systemu SLICAN najwyższej jakości produkt.

PANASONIC

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

SCHEMAT DZIAŁANIA CENTRALI

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZADZWOŃ 33 498 97 17